VISIEMS LAIKRODŽIAMS -5% SU KODU GIFT5

KHS laikrodžiai

laikrodziai

KHS laikrodžiai visame pasaulyje yra vertinami kaip geriausias pasirinkimas tiems, kurie ieško ne tik laikrodžio, bet ir patikimo įrankio išgyvenimui. KHS specializuojasi taktinių ir karinių laikrodžių gamyboje, todėl šie laikrodžiai pasižymi funkcionalumu, patvarumu ir aukščiausios kokybės medžiagomis. Šiuos laikrodžius dėvi daugybės pasaulio šalių karinių pajėgų padaliniai bei pareigūnai, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį bei daug sportuoja.

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Jau daugiau kaip dešimt metų KHS laikrodžiai rinkoje yra vertinami dėl nepriekaištingos savo produkcijos. Jie išsiskiria moderniais ir patikimais sprendimais. Jau daug metų šių laikrodžių gamyboje naudojamos tričio dujos, kurios užtikrina, kad laikrodžio elementai būtų apšviesti ir matomi tiek dieną, tiek naktį. Tam nenaudojami jokie elementai ar papildoma energija. Negana to, laikrodžiai turi energijos taupymo režimus.


KHS laikrodžiai gali būti dėvimi be perstojo, jie puikiai atlieka savo darbą tiek vandenyje, tiek sausumoje, tiek ore. Todėl tai dažnas pasirinkimas ne tik kariuomenėje, bet ir medžiojant, žvejojant, turistaujant. Šie laikrodžiai gaminami taip, kad jais būtų galima pasitikėti įvairiose aplinkose. Jie yra atsparūs temperatūrų kaitai, jų korpusai gaminami iš titano, anglies pluošto ir kitų patikimų medžiagų, o ciferblatai – iš safyro ir grūdinto stiklo. Todėl KHS laikrodžiai yar atsparūs smūgiams ir nesibraižo.

Be to, jie kartu yra geras pagalbininkas įvairiose užduotyse ir pratybose. Dėl to kai kurie šių laikrodžių yra atsparūs magnetiniam laukui. Skirtingi laikrodžiai praturtinti papildomu funkcionalumu. Pavyzdžiui, gali vienu metu gali matuoti kelis skirtingus laiko intervalus ir veikti kaip chronografas. Taip pat rodyti antrą laiko zoną.