VISIEMS LAIKRODŽIAMS -5% SU KODU GIFT5

Apmokėjimas / Lizingas

Laikrodis24.LT parduotuvėje apmokėti už prekes galite šiais būdais:

1. Elektroninė bankininkystė.  Pasirinkus šį mokėjimo būdą būsite nukreipti į UAB Foxpay mokėjimų sistemą. Šiuo budu atsiskaityti galėsite ir Mastercard bei Visa kortelėmis, pinigai įskaitomi į pardavėjo sąskaitą ir Jūsų užsakymas patvirtinamas per 2-5 min.

Kas yra Foxpay ? Foxpay UAB yra licencijuota elektroninių pinigų įstaiga, kuri veikia pagal Lietuvos banko priežiūrą ir yra el. pinigų asociacijos narys. Foxpay teikia patikimas ir saugias elektroninių pinigų paslaugas, įskaitant mokėjimus, pavedimus ir kitas finansines operacijas. Mūsų tikslas yra užtikrinti aukštą klientų pasitikėjimą ir patirtį, užtikrinant sąžiningumą, saugumą ir patogumą visuose mūsų teikiamuose sprendimuose. Pasitikėkite Foxpay ir mėgaukitės greitais, patogiais ir saugiais finansų sprendimais!

2. Banko pavedimu. Pasirinkus šį mokėjimo būdą pinigai įskaitomi į pardavėjo sąskaitą darbo dienomis per 2-3 val po apmokėjimo.

3. Grynaisiais pinigais kurjeriui pristatymo metu. Šiuo būdu apmokėti už prekes galėsite grynaisiais pinigais arba banko kortele kurjeriui pristačius siuntą. Šį apmokėjimo būdą galite rinktis atsiskaitant už prekių krepšelį iki 250 eur sumos.

4. ESTO 3 -  tai inovatyvus būdas atlikti mokėjimus, kuris suteikia galimybę patogiai ir greitai atsiskaityti  už savo pirkinį trimis vienodomis dalimis, nesukeliant jokių papildomų mokesčių, jei laikomasi mokėjimo terminų. Atsiskaitydami už prekes, pasinaudokite mūsų populiariu ESTO 3 pasirinkimu ir patogiai apmokėkite savo užsakymus!

ESTO 3 leidžia Jums padalyti užsakymo sumą į 3 lygias dalis, o mokant laiku – be jokių papildomų mokesčių!

  • Mokant laiku – nėra jokio pabrangimo
  • Tai tiesiog 3 vienodo dydžio įmokos per 3 mėnesius.
  • Pirma įmoka visada būna kitą mėnesį.

5. ESTO lizingas - tai greitas ir patogus pirkimo išsimokėtinai sprendimas, kuris suteikia Jums galimybę patiems pasirinkti mėnesinės įmokos dydį arba sutarties trukmę. Finansavimo sprendimas dažniausiai yra priimamas nedelsiant, o sutarties pasirašymas užtrunka vos 1 minutę. Tai puiki galimybė lengvai įsigyti norimą laikrodį ir išvengti didelio pradinio įnašo arba aukštų palūkanų. Su ESTO lizingu Jūs turite visą kontrolę ir galite priderinti sąlygas pagal savo poreikius, kad pirkimas būtų patogus ir pritaikytas Jums.

Pasirinkite norimas prekes, sukūrę užsakymą apmokėjimo žingsnyje galite pasirinkti ESTO lizingą kaip apmokėjimo būdą. Nusprendę dėl Jums tinkamo sutarties termino arba mėnesinės įmokos, galite patogiai pasirašyti sutartį skaitmeniniu būdu.

Su ESTO lizingu galite finansuoti pirkinio kainą iki 5 000 € ir pasirinkti sutarties terminą iki 60 mėnesių. Svarbu pažymėti, kad sutartis gali būti sudaryta tik su 19 metų ar vyresniais asmenimis.

Naudodamiesi ESTO savitarnos aplinka, galėsite peržiūrėti jau pasirašytas sutartis ir patogiai valdyti jų apmokėjimus. Tai suteiks Jums patogiai kontroliuoti savo finansinius įsipareigojimus. ESTO lizingas yra patogus ir modernus būdas įsigyti norimas prekes ar paslaugas.

ESTO -  yra finansinių paslaugų teikėjas, kuris buvo įsteigtas 2016 metais, atsižvelgiant į rinkos poreikį naujiems atsiskaitymo sprendimams, kurie būtų tinkami tiek pirkėjams, tiek pardavėjams. Šiuo metu ESTO siūlo platų atsiskaitymo būdų asortimentą visame Pabaltijo regione ir jungia daugiau nei 2000 pardavėjų bei virš 200 000 klientų. Jei norite gauti daugiau informacijos, apsilankykite svetainėje esto.eu/lt.