Pristatymas


Laikrodis24.lt internetinėje parduotuvėje prekes galite patogiai užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

Siunta, kurios vertė  60 Eur ir daugiau, pristatymas Lietuvoje yra nemokomas.

Siunta, kurios vertė 59,9 Eur ir mažiau, pristatymo DPD kurjeriu kaina 3,5 Eur, pristymo į DPD pick-up terminalą kaina 2,4 Eur.

Per 1-3 darbo dienas pristatomos prekės pažymėtos žyma " Greitas pristatymas"

Per 3-5 darbo dienas pristatomos prekės pažymėtos žyma " Prekė sandėlyje"

Prekių pristatymo terminas skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo dienos. Siuntas pristato DPD kurjerių tarnyba.  Kiekvienos prekės pristatymo terminą galite atrasti prekės aprašymo lange. Išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

Informacija dėl siuntų pristatymo karantino metu:
Nuo 2020.03.16 pradedamas vykdyti bekontaktis siuntų pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.
Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš toliau nurodytų būdų:
1. Gavėjas parodo galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje įveda 5 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje.
2. Jei Gavėjas neturi su savimi asmens dokumento, kurjeris Gavėjui sutikus nufotografuoją jį šalia siuntos iš 2-3 metrų atstumo.
3. Gavėjui atsisakius fotografavimo ir pageidaujant, kurjeris siuntą gali nukreipti į patogiausią DPD Pickup paštomatą.
4. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.
Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

Siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu galės atsiskaityti grynais pinigais arba banko kortele. Karantino metu atsiskaitymas pristatymo metu vykdomas tik banko kortele.