VISIEMS LAIKRODŽIAMS -5% SU KODU GIFT5

Sieniniai laikrodžiai

Sieniniai laikrodžiai jau daugelį metų yra klasikinė namų ir biurų puošmena, nes tai praktiškas laiko matavimo ir kambario puošybos būdas. Pastaruoju metu sieninių laikrodžių rinka išgyvena pakilimą, atsiranda įvairių naujų stilių ir tendencijų. Kai kalbama apie namų dekorą pirkėjai vis dažniau domisi tvariais sprendimais. Vis populiaresni tampa sieniniai laikrodžiai, pagaminti iš perdirbtų medžiagų, pavyzdžiui, plastiko ar medžio, taip pat ir saulės energiją naudojantys laikrodžiai.

Sieninis laikrodis Braun BC17W-DCF

"Braun" sieninis laikrodis BC17W-DCF, sukurtas atsižvelgiant į kokybę ir tikslumą, yra idealus..

87.00€ Be PVM: 87.00€

Prekė sandėlyje

Sieninis laikrodis Braun BC17W

"Braun" sieninis laikrodis BC17W, sukurtas atsižvelgiant į kokybę ir tikslumą, yra idealus bet..

74.00€ Be PVM: 74.00€

Prekė sandėlyje

Sieninis laikrodis Braun BC17B-DCF

"Braun" sieninis laikrodis BC17B-DCF, sukurtas atsižvelgiant į kokybę ir tikslumą, yra idealus bet k..

87.00€ Be PVM: 87.00€

Prekė sandėlyje

Sieninis laikrodis Braun BC06R

"Braun" sieninis laikrodis BC06R, sukurtas atsižvelgiant į kokybę ir tikslumą, yra idealus bet kurio..

55.00€ Be PVM: 55.00€

Prekė sandėlyje

Sieninis laikrodis Braun BC06W

"Braun" sieninis laikrodis BC06W, sukurtas atsižvelgiant į kokybę ir tikslumą, yra idealus bet kurio..

45.00€ Be PVM: 45.00€

Prekė sandėlyje

Sieninis laikrodis Braun BC06B-DCF

"Braun" sieninis laikrodis BC06B-DCF, sukurtas atsižvelgiant į kokybę ir tikslumą, yra idealus bet k..

59.00€ Be PVM: 59.00€

Prekė sandėlyje

Sieninis laikrodis Braun BC06BL-DCF

Sieninis laikrodis „Braun BC06BL-DCF“ yra ne tik funkcionalus laiko matavimo įrenginys, bet ir išski..

59.00€ Be PVM: 59.00€

Prekė sandėlyje
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Kaip išsirinkti sieninį laikrodį ?

Renkantis laikrodį erdvei papuošti mastas yra neatsiejamas veiksnys. Rinkdamiesi laikrodžio dydį, atsižvelkite į sienos dydį ir kitą kambario dekorą. Didelė siena puikiai tinka dideliam laikrodžiui, o mažesnę erdvę, pavyzdžiui, biurą ar miegamąjį, galima papildyti staliniu laikrodžiu ant lentynos ar stalo. Interjero dizaineriai teigia, kad, kaip ir visame interjero dizaine, dydis yra esminis sėkmės veiksnys. Jie rekomenduoja rasti sieninį laikrodį, kuris atitiktų erdvės dydį.

Mažesnius laikrodžius rekomenduojama naudoti kaip dekoratyvinius elementus, pastatytus ant knygų lentynos kaip meno kūrinį. Patartina namuose turėti tik vieną pagrindinį, didelį laikrodį, net jei interjere yra keletas laikrodžių.

Rinkdamiesi laikrodžių dydį atsižvelkite į jų paskirtį ir kambario dydį. Dideli laikrodžiai puikiai užpildo didelę erdvę, tačiau mažame kambaryje gali būti ankšta. Miegamajam ji siūlo rinktis mažus laikrodžius, nes tai turėtų būti atsipalaidavimo erdvė. Mažesni laikrodžiai puikiai tinka šoniniams staleliams ir naktiniams staliukams, juos galima derinti su asmeniniu nuotraukų rėmeliu, sukulentu ir krūva knygų, kad būtų pasiektas norimas stilius.

Norint pagražinti savo kambarį, reikėtų pagalvoti ne tik apie sieninį laikrodį. Galbūt iš karto pagalvosite apie stalinį ar lentyninį laikrodį, tačiau yra ir kitų galimybių. Nepamirškite stovinčių laikrodžių! Jei turite šiek tiek laisvos vietos, yra daugybė puikių pastatomų ant grindų laikrodžių, kurie gali tikti bet kokiam stiliui. Jie puikiai tinka ir prie įėjimo į namus.

Jei viename kambaryje norite turėti daugiau nei vieną laikrodį, turėtumėte atkreipti dėmesį į jų vietą ir dydį. Jei neeksponuojate jų kaip meno kūrinio, geriau vengti dviejų vienodo dydžio laikrodžių. Tačiau biurai yra puiki vieta keliems laikrodžiams, nes jie tarnauja tam tikram tikslui.

Laikrodžių galerijos sienos sukūrimas gali būti akį traukianti dekoro idėja, tačiau ją reikia kruopščiai suplanuoti. Prieš įsigyjant sieninį laikrodį verta pagalvoti apie kiekvieno laikrodžio stilių ir dydį, taip pat jų skleidžiamą garsą, juk nenorite, kad laikrodžio tiksėjimas būtų per garsus, kai žiūrite televizorių ar bandote užmigti . Kita vertus kelių laikrodžių turėjimas kartu gali būti šiek tiek pasenęs ir net sukelti nerimą.

Galiausiai turėsite eksperimentuoti, kad išsiaiškintumėte, kas geriausiai tinka Jums ir Jūsų erdvei.

Vietos kuriose neverta kabinti sieninių laikrodžių:

Jei ketinate interjero dizainą papildyti laikrodžiais, kokių kambarių reikėtų vengti ? Venkite vonios kambario, nes laikrodžiai turi tarnauti tam tikram tikslui, o vonios kambaryje juos turėti nėra prasmės. Taip pat rekomenduojama nedėti laikrodžio miegamajame ar valgomajame, nes laikrodžio tiksėjimas gali trukdyti miegoti arba tikrinti laiką pramogaujant gali būti nemandagu. Jei jums sunku miegoti, laikrodis miegamajame gali būti ne pati geriausia idėja, nes gali būti neproduktyvu sekti, kiek miego valandų jums trūksta.