VISIEMS LAIKRODŽIAMS -5% SU KODU GIFT5

Gant laikrodžiai

Tai gilias laikrodžių gamybos tradicijas puoselėjantys mados namai, kurių drabužiai ir aksesuarai kuriami derinant švedišką kokybę ir amerikietišką požiūrį į madą. GANT laikrodžiai vyrams ir moterims – tai išskirtinės kokybės gaminiai, kuriems mados namai suteikia elegancijos ir rafinuotumo. Tai statusą, požiūrį ir pasitikėjimą savimi diktuojantys laikrodžiai, kurie tinka įvairioms progoms.

Šioje kategorijoje prekių nėra.

GANT mados namai gimė po Antrojo pasaulinio karo kai du mada besidomintys verslo partneriai atidarė kampaniją. Iš pradžių tai buvo marškinėlių gamyba ir marškinėliai buvo tiekiami didžiausiems pasaulio pardavėjams. Tik vėliau įmonė gavo GANT vardą, o jos valdymą vėliau perėmė įkūrėjų sūnūs. Šiandien GANT rinkai siūlo ne tik kokybę, bet ir eleganciją. GANT laikrodžiai – tai universalūs gaminiai, kuriais savo klientus gamintojai džiugina jau daug metų iki šiol sugebėdami pristatyti kažką netikėto ir naujo.


GANT laikrodžiai vyrams kuriami taip, kad pabrėžtų rafinuotumą. Kūrėjai sako, jog šie aksesuarai tinka savimi pasitikintiems vyrams, kurie vertina kokybę. Todėl kuriant šiuos laikrodžius derinamos švediškos ir amerikietiškos tradicijos. Vyriški GANT laikrodžiai gali būti derinami tiek prie laisvalaikio, tiek prie oficialios aprangos. Universalumas - svarbiausias šių laikrodžių bruožas. Kiekvienas jų sukurtas derinant europietišką rafinuotumą su amerikietišku dizainu, aukštos kokybės medžiagomis ir sodriomis spalvomis.


Tuo tarpu moteriški GANT laikrodžiai siekia pabrėžti eleganciją ir grakštumą. Jie kuriami naudojant apvalias formas taip, kad laikrodis išryškintų moteriškumą. Gamintojai sako, kad tai puikus pasirinkimas bet kuriai progai, o klientai noriai metai iš metų renkasi šiuos kokybiškus laikrodžius.