VISIEMS LAIKRODŽIAMS -5% SU KODU GIFT5

Garantinis remontas

Laikrodis24.lt užtikrina, jog visos parduodamos prekės yra originalios, tinkamos kokybės ir atitinka technines gamintojų charakteristikas. Gaminio garantijos gavimui būtina laikytis gamintojo nurodytų, naudojimo instrukcijų, taip pat vykdyti rekomenduojamus techninės priežiūros intervalus.

Garantijos taikymas:

 • Jeigu nenurodyta kitaip, Jūsų įsigyto laikrodžio mechanizmui pardavėjas suteikia 24 mėn. garantinį laikotarpį;
 • Laikrodžio maitinimo elementui suteikiamas 3 mėn. garantinis laikotarpis;
 • Laikrodžių dėžutėms suteikiama 12 mėn. garantinis laikotarpis.
 • Papuošalams bei kitoms prekėms suteikiamas 6 mėnesių garantinis laikotarpis. 
Garantinio laikotarpio skaičiavimo pradžia laikoma ta diena, kurią prekė perduodama siuntų tarnybai. Garantija galioja tik tuo atveju, jeigu pateikiama pirkimo sąskaita faktūra arba kitas įsigyjimą patvirtinantis dokumentas išduotas Pardavėjo.
Garantinis remontas atliekamas nemokamai, jei gedimai atsirado dėl gamyklinio broko ar nekokybiškų medžiagų, naudotų gamybos metu. Garantinio serviso meistras nustato gedimų priežastį bei patvirtina arba atmeta nemokamo garantinio remonto taikymą. 
Jei garantinio serviso meistras nustato, kad gedimas ar gamyklinis brokas negali būti pašalintas per protingą terminą arba prekė yra nepataisoma,  klientas turi teisę pasikeisti ją į tokią pat arba susigrąžinti sumokėtus pinigus.

Garantija Netaikoma:
 • Laikrodžio apyrankės gedimams;
 • Iškritusiems laikrodžio papuošimams (akmenukams, kristalams);
 • Sudėvėtam, daužtam, subraižytam ar įskilusiam stiklui;
 • Laikrodžio korpusui ir karūnėlei;
 • Spalvos pakitimams, nuo dėvėjimo atsiradusiems defektams;
 • Jei laikrodis buvo sugadintas dėl neatsargaus elgesio;
 • Vandens patekimo atveju kuris nutiko dėl susidėvėjusių sandariklių, sulenktos arba nepilnai užrakintos (įspaustos) karūnėlės;
Garantija netaikoma mechaniniams sugadinimams, susidėvėjusioms dalims, tokioms kaip stiklai, sandarikliai, sandarinimo plomboms ar sulinkusioms karūnėlėms, mechanizmams ir korpuso pažeidimams kuriuos gali sukelti susidėvėjimas ir mechaninis susidėvėjusių dalių sunaikinimas pvz. drėgmės patekimas į vandeniui atsparius laikrodžius, nes atsparumas vandeniui nėra nuolatinė laikrodžio savybė. 

Atsitikus garantiniam gedimui:

 • Trumpai elektroniu paštu informuokite Pardavėją apie gedimo pobūdį, norodykite prekės pirkimo užsakymo numerį arba sąskaitos faktūros numerį, jei yra galimybė pridėkite fotonuotraukų.
 • Už saugų prekės pristatymą Pardavėjui yra atsakingas Pirkėjas. Saugiai supakuokuotą prekę siųskite Pardavėjui adresu: MB Hesperija, Gabijos g.9-44, LT-06105. Tel.: 8-671-47791
 • Gavus siuntą garantinis remontas įprastai užtrunka 2-4 savaites, tačiau kai kuriais atvejais tai gali užtrukti iki 8 - 10 savaičių.
Atsitikus garantniam gedimui, išlikite ramūs ir nedelsdami susisiekite su mumis. Jei delsite kelias savaites ar mėnesius, galite patirti papildomos žalos. Jei į laikrodį pateko vandens, padėkite jį ant šildytuvo atidaryta karūnėle, kad drėgmė išgaruotų. Jei funkcijos užstrigo ar užsikabino, nenaudokite jėgos ir kreipkitės profesionalios pagalbos. Nebandykite atidaryti laikrodžio korpuso iš galinės dalies ar priekio. Jei baterija maitinamas laikrodis sustoja, tikėtina, kad baterija yra silpna, todėl ją turėtų patikrinti ir pakeisti specialistas.

Laikrodžių naudojimo rekomendacijos ir patarimai:

Laikrodis gali būti pažeidžiamas daugeliu veiksnių. Tai apima purvą, dulkes, drėgmę ir smūgius, taip pat ekstremalias temperatūras ir saulės spindulių radiaciją. Laikrodžių gamintojai nuolat siekia kurti inžinerines ir technologines inovacijas, siekdami padidinti laikrodžių atsparumą bei patikimumą. Šiuolaikinė technologija ir tyrimai leidžia gaminti laikrodžius, kurie yra geriau užsandarinti, atsparūs smūgiams ir dar tvirtesni nei ankstesni modeliai.
Tačiau galutinė atsakomybė už laikrodžio priežiūrą ir išsaugojimą vis tiek tenka pačiam naudotojui. Aukščiausios kokybės mechaniniai ir kvarciniai laikrodžiai ilgiau tarnaus, jei juos tvarkingai prižiūrėsite. Laikrodžiai yra sudėtingos mechanizmo konstrukcijos, kuriose dažnai yra keli šimtai smulkių judančių dalių. Ilgaamžiškumui raktas slypi tinkamame rūpesčio ir priežiūros lygyje.

 • Laikykite švarų: Laikrodžiui valyti naudokite minkštas mikropluoštines šluostes. Jei jūsų laikrodis nėra vandeniui atsparus, naudokite sausą minkštą šluostę, kad pašalintumėte perteklinį purvą nuo korpuso ir dirželio. Jei jūsų laikrodis yra vandeniui atsparus, galite jį valyti naudodami šiek tiek drėgnos šluostės. Niekada nenaudokite muilo ir muilino vandens. Valydami drėgna šluoste, visada uždarykite karūnėlę. Jei apyrankė yra iš odos, venkite pernelyg daug vandens, kad jos nepažeistumėte.
 • Reguliariai aptarnaukite: Tepalai su laiku traukiasi ir išdžiūsta. Dantračių dantys ir pavaros dėvisi. Reguliariai aptarnaukite savo laikrodį. Idealiai mechaninį laikrodį reikėtų aptarnauti kas dvejus metus, o kvarcinį laikrodį - kas tris metus. Taip pat nedelsdami pakeiskite išsikrovusią bateriją, kad išvengtumėte nuotėkio rizikos, kuri gali sukelti rimtą žalą jūsų laikrodžiui. Bet prisiminkite -  Niekada nesiimkite atidaryti laikrodžio patys! Jūsų laikrodis sudarytas iš daugelio atskirų komponentų, kurie yra preciziškai sukurti. Jis veikia 24 valandas per dieną, 7 dienas per savaitę. Jis tikrai nusipelno dėmesio. Atidarydami laikrodį, jis gali patekti dulkių, purvo ir kitų dalelių, kurios gali patekti į mechanizmą. Tai taip pat gali paveikti jūsų laikrodžio atsparumą vandeniui.
 • Tikrinkite atsparumą vandeniui: Net jei Jūsų laikrodis turi aukštą vandeniui atsparumo reitingą, tačiau naudojamos gumos rūšys gali išdžiūti. Patikrinkite vandeniui atsparumą bent kartą per metus prieš prasidedant vasaros sezonui. Dažniausiai laikrodžių meistrai turi specialius įrankius vandeniui atsparumui patikrinti.
 • Salytis su cheminėmis medžiagomis: Venkite sąlyčio su chemikalais. Kontaktas su chemikalais, tokiais kaip muilas, skalbimo priemonės, kosmetika ir kvepalai, gali pažeisti jūsų laikrodžio korpusą ar apyrankę. Palaukite, kol kremas ar kvepalai visiškai išdžiūs ant odos prieš užsidėdami laikrodį. Taip pat ilgalaikis saulės spindulių poveikis gali išblukinti laikrodį, todėl vengite ilgalaikio kontakto su saule.
 • Mechaniniai pažeidimai: Venkite laikrodžio sutrenkimų ir įbrėžimų. Tik laiko klausimas, kada jūsų laikrodžio stikle ar dirželyje pasirodys įbrėžimai. Norėdami to išvengti, nuimkite laikrodį vykdant veiklas, kurios gali sukelti įbrėžimus. Taip pat nešiokite apyrankes ant tos pačios rankos kaip ir laikrodį. Rankos papuošalai gali įbrėžti laikrodžio šonus ar stiklą. Būkite atsargūs, nepalikite laikrodžio ant žemės! Be galimų įbrėžimų, netikėtas smūgis gali sukelti žalą stiklui, korpusui ir vidaus komponentams
 • Naudokite laikrodį tinkamai:

            1. Venkite ekstremalių temperatūrų, tokios kaip labai aukšta arba labai žema. Taip pat būkite atsargūs dėl staigių temperatūrų pokyčių. Nedėvėkite laikrodžio pirtyje, nepalikite jo ilgesniam laikui saulėtoje vietoje

            2. Laikrodžio karūnėlės ir chronografo mygtukų vandenyje ar po vandeniu reguliuoti negalima, nes drėgmė gali patekti į mechanizmą ir jį pažeisti. Prieš maudynes įsitikinkite kad laiko reguliavimo karūnėlė yra tinkamai įspausta iki galo.

            3. Saugokite savo laikrodį. Kai nenešiojate laikrodžio, tinkamai jį saugokite. Norėdami išvengti drėgmės ir dulkių, naudokite originalią dėžutę ir pakuotę arba laikykite jį laikrodžių dėžutėje, kurioje saugojate kitus laikrodžius bei papuošalus

Atsparumo vandeniui žymėjimas:

1 ATM / WR / Water resist: laikrodis yra neatsparus vandeniui, toks atsparumas apsaugo laikrodį nuo atsitiktinių  vandens lašų, prakaito.
3 ATM / 3 BAR / 30 M: laikrodis atsparus lietui, atsitiktiniams apipylimams. Neatsparus maudymuisi, nardymui.
5 ATM / 5 BAR / 50 M: laikrodis pritaikytas kasdieniam susidūrimui su vandeniu, galima plauti rankas, žvejoti. Negalima plaukioti, nardyti.
10 ATM / 10 BAR / 100 M: Vidutiniškai atsparus vandeniui,  jei laikrodžio karūnėlė užsukama galima maudytis, plaukioti gėlame vandenyje. Negalima nardyti.
20 ATM / 20 BAR / 200 M: su laikrodžiu galima maudytis, plaukioti, nardyti, sportuoti.