VISIEMS LAIKRODŽIAMS -5% SU KODU GIFT5

Apie mus

Laikrodis24.LT yra mažmeninės prekybos įmonė, teikianti kokybiškus ir laiko patikrintus laikrodžius už priimtiną kainą. Turime kolekcijų, pritaikytų tiems, kurie nori turėti laikrodį, atspindintį jų asmenybę. Atsižvelgiame ne tik į laiko matavimo funkcijas, bet ir į kitas funkcijas bei išvaizdą, kad patenkintume klientų poreikius ir skonį. Mūsų parduotuvė siekia užtikrinti puikų konkurencingų kainų ir klientų aptarnavimo derinį, pristatydama tokius žinomus prekių ženklus kaip "Casio", "Guess", "Boccia Titanium", "Timex", "Swiss Military", „Anne Klein“, Jacgues Lemans“, „Orient“ ir daugelį kitų.

Kodėl Laikrodis24.LT

Stengiamės suteikti geriausią klientų aptarnavimą ir tikimės, kad ieškodami savo svajonių laikrodžio turėsite puikią patirtį. Esame šeimos įmonė, kuri specializuojasi išskirtinai naujų laikrodžių pardavime. Savo asortimente taip pat turime kokybiškų dėžučių laikrodžiams, laikrodžių dirželių bei madingų papuošalų vyrams ir moterims . Esame įsikūrę Vilniuje o mūsų laikrodžius pristato kurjerių tarnyba visoje Lietuvos teritorijoje ir Europos sąjungoje. Mūsų komanda aistringai domisi laikrodžiais ir mielai atsakys į visus jūsų klausimus. Sveiki atvykę į Laikrodis24.LT.

Mūsų parduotuvės puslapiuose rasite įspūdingą daugiau nei 50 prekių ženklų ir 4 tūkstančių laikrodžių pasirinkimą, ir šis sąrašas nuolat auga. Jei esate naujokas laikrodžių pasaulyje, rasti tobulą laikrodį taip pat paprasta, kaip užsisakyti atostogų sodybą  - tiesiog pasirinkite savo pageidavimus mūsų filtruose ir leiskite mūsų paieškai atlikti darbą. Jei esate šiek tiek ekspertas, mūsų išplėstiniai filtrai ir paieškos funkcijos leis jums lengvai rasti savo svajonių laikrodį.

Ne tik tai, bet ir pateikiame daugybę straipsnių, kurie suteiks jums idėjų, padės teisingai įsigyti ir daugiau sužinoti apie nuostabų laikrodžių pasaulį.

Nerandate tinkamo laikrodžio ?

Jei vis tik nerandate savo svajonių laikrodžio, susisiekite su mumis ir mes mielai Jums padėsime. Specializuojamės laikrodžių pardavimo ir aptarnavimo srityje. Mūsų komanda siekia suteikti jums aukščiausio lygio paslaugas. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje.

Netenkina laikrodžio kaina ?

Norėdami gauti individualų pasiūlymą, nedvejodami skambinkite arba rašykite mums el. paštu info@laikrodis24.lt