VISIEMS LAIKRODŽIAMS -5% SU KODU GIFT5

Armitron laikrodžiai

Nuostabi Eugeno Glucko istorija prasidėjo nuo pažado, duoto Aušvico koncentracijos stovykloje: "Aš tai išgyvensiu ir parodysiu, kaip žmonės turėtų elgtis vieni su kitais." Jis taip ir padarė. Galiausiai jis ir jo mylimoji rado prieglobstį Niujorke, kur siekė amerikietiškos svajonės. Jie įkūrė kepyklą, o paskui laikrodžių verslą "America's Watch". Ši įmonė pritaikė technologijas ir modernų dizainą, greitai tapdama Amerikos kultūros dalimi.

Armitron 20/4664BLSV

..

99.00€ Be PVM: 99.00€

Prekė sandėlyje

Armitron 20/4604DBSVBK

..

59.00€ Be PVM: 59.00€

Prekė sandėlyje
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Aštuntajame dešimtmetyje "Armitron" buvo skaitmeninės revoliucijos pradininkė ir pasiūlė didelį madingų laikrodžių pasirinkimą. Reklamos, žurnalai ir įžymybių patvirtinimai buvo madingų laikrodžių pagrindas. Augant "Armitron", ponas Gluckas liko ištikimas savo įsipareigojimui teikti pirmenybę žmonėms. Dabar jo dukra yra generalinė direktorė ir toliau puoselėja tėvo viziją.

Niujorke įsikūrusi bendrovė "Armitron" savo misija pasirinko siūlyti aukštos kokybės stilingus laikrodžius prieinamomis kainomis. Jie pripažįsta, kad laikrodis yra ir vienijantis veiksnys, ir būdas išsiskirti. "Armitron" didžiuojasi galėdama pasiūlyti prestižą ir pasirinkimą už neprilygstamą kainą bei patogumą ir yra oficialus Niujorko "Yankees" laikrodininkas.