VISIEMS LAIKRODŽIAMS -5% SU KODU GIFT5

Iron Annie 5960M-4

Iron Annie 5960M-4
-10%

Iron Annie 5960M-4

 • Gamintojas: Iron Annie
 • Garantija: 24 mėn.
 • dpd pristatymas

  Nemokamas pristatymas perkant už 80€ ir daugiau

 • 499.00€
 • 449.10€

Prekės savybės
Lytis Vyriškas
Gamintojas Iron Annie
Mechanizmas Automatinis
Funkcijos Data
Diena
Energijos rezervas
Atsparumas vandeniui 5 ATM
Stikliukas Grūdintas mineralinis
Korpuso medžiaga Nerūdijantis plienas
Korpuso spalva Sidabrinė
Korpuso plotis mm 41
Apyrankės medžiaga Nerūdijantis plienas
Apyrankės spalva Sidabrinė
Maksimali riešo apimtis mm 210
Ciferblato spalva Mėlyna
Garantija 24 mėn.

Iron Annie yra unikalus atminimas skrydžių svajonėms ir garsiajam JU 52 lėktuvui, žinomam kaip "Geležinė Anelė". Iron Annie aviacijos ir pilotų laikrodžiai išsiskiria savo nepaprastu patvarumu, patikimumu, techninėmis inovacijomis ir aukštos kokybės apdirbimu, kurį atlieka Vokietijoje dirbantys kvalifikuoti laikrodžių meistrai. Laikrodžių kolekcijos yra stilingos, įdomios ir tikrai nepalieka abejingų. Jos pasižymi unikaliu dizainu, kuriame subtiliai susipina aviacijos elementai ir prabangūs detalių apdailos sprendimai. Kiekvienas laikrodis yra kruopščiai pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinant ilgaamžiškumą ir patikimumą.

Iron Annie 5960M-4 - Stilingas ir funkcionalus vyriškas laikrodis

 • Iron Annie 5960M-4 iš kolekcijos Amazonas Automatic 41 mm yra klasikinio stiliaus laikrodis, pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Šio laikrodžio veikimą užtikrina automatinis, 26 Jewels, Miyota, M9100, nuo rankos judesio veikiantis, mechanizmas, kuris pasižymi patikimumu ir tikslumu o taip pat nereikalauja baterijos keitimo. Tai yra lėšas taupantis ir ekologiškas sprendimas.
 • Iron Annie 5960M-4 turi solidų 41 mm pločio sidabrinį korpusą, kuris dėl poliruoto paviršiaus legvai pritrauks aplinkinių dėmesį. Šio laikrodžio ciferblatas mėlynas su aiškiomis ir lengvai matomomis rodyklėmis o fiksuotas apvadas subtiliai išsiskiria iš korpuso.
 • Laikrodžio ciferblatą dengia kokybiškas grūdintas mineralinis stiklas, kuris yra atsparus įbrėžimams ir užtikrina aiškų matomumą.
 • Laikrodis yra aprūpintas įvairiomis funkcijomis, kurios padės jums matuoti laiką ir išlaikyti tinkamą tvarką. Jis turi datos, dienos, valandų, minučių, galios rezervo indikatorius, sekundžių rodymo funkcijas, kurios padės jums lengvai sekti dienas mėnesio eigoje. Be to, laikrodžio rodyklės ir padalos yra gerai matomos net prastomis apšvietimo sąlygomis.
 • Iron Annie 5960M-4 taip pat pasižymi atsparumu drėgmei iki 5 ATM, todėl jūs galėsite jį dėvėti ir plaunant rankas.

Šis laikrodis yra puikus pasirinkimas vyrams, kurie vertina stilių, funkcionalumą ir aukštą kokybę. Įsigydami Iron Annie 5960M-4 laikrodį, gausite patikimą ir elegantišką aksesuarą, kuris puikiai papildys jūsų kasdienės aprangos stilių.

Atsparumo vandeniui klasifikatorius:

 • WR (water resist)  yra minimalus atsparumas kuris parodo laikrodžio atsparumą atmosferos drėgmei. Šis vandens atsparumas tik apsaugo laikrodį nuo atsitiktinės drėgmės vandens lašelių.
 • 3 ATM užtikrina gerą kasdienį nešiojimą ir yra atsparūs vandeniui. Šis laikrodis apsaugotas nuo purslų plaunant rankas. 
 • 5 ATM, galite maudytis duše ir maudytis, bet ne plaukioti ar nardyti. 
 • 10 ATM, galima apsilankyti baseine, bet negalima nardyti. 
 • 20 ATM ir daugiau, laikrodis yra atsparus vandeniui ir tinka plaukioti bei nardyti nedideliame gylyje.

*Būtina periodiškai ir profesionaliai tikrinti laikrodžio atsparumą vandeniui. Laikrodžius su prisukamais mygtukais ir (arba) karūnėlėmis reikia patikrinti, kad jie būtų tinkamai užveržti arba įspausti iki galo, tik tuomet bus užtikrinta, jog laikrodis nepraleidžia vandens.

Bendrosios laikrodžio naudojimo taisyklės:

 • Venkite ekstremalių temperatūrų, tokios kaip labai aukšta arba labai žema. Taip pat būkite atsargūs dėl staigių temperatūrų pokyčių. Nedėvėkite laikrodžio pirtyje, nepalikite jo ilgesniam laikui saulėtoje vietoje.
 • Laikrodžio karūnėlės ir chronografo mygtukų vandenyje ar po vandeniu reguliuoti negalima, nes drėgmė gali patekti į mechanizmą ir jį pažeisti. Prieš maudynes įsitikinkite kad laiko reguliavimo karūnėlė yra tinkamai įspausta iki galo.
 • Saugokite savo laikrodį. Kai nenešiojate laikrodžio, tinkamai jį saugokite. Norėdami išvengti drėgmės ir dulkių, naudokite originalią dėžutę ir pakuotę arba laikykite jį laikrodžių dėžutėje, kurioje saugojate kitus laikrodžius bei papuošalus

Parašyti įvertinimą

Įvertinimas: