VISIEMS LAIKRODŽIAMS -5% SU KODU GIFT5

Casio G-Shock GBD-200-1ER

2
Casio G-Shock GBD-200-1ER

Casio G-Shock GBD-200-1ER

  • Gamintojas: Casio
  • Garantija: 24 mėn.
  • dpd pristatymas

    Nemokamas pristatymas perkant už 80€ ir daugiau

  • 149.00€

Prekės savybės
Lytis Vyriškas
Gamintojas Casio
Mechanizmas Kvarcinis
Funkcijos Chronometras 1/100 sekundės - 100 valandų
Pasaulio laikas
Treniruočių funkcijos
Vibracijos režimas
12/24 valandų laiko rodymas
3 kasdieniniai signalai
Auto LED
Snaudimo funkcija
Laikmatis - 1/1 minutės - 1 valanda
Telefono suradimas
Kalorimetras
Žingsniamatis
Pranešimai
Iš anksto užprogramuotas kalendorius
Lėktuvo režimas (Offline režimas)
Išmanusis laikrodis
Laikrodis atsparumas smūgiams
Atsparumas vandeniui 20 ATM
Stikliukas Mineralinis
Korpuso medžiaga Plastikas
Korpuso spalva Juoda
Korpuso plotis mm 45.9
Apyrankės medžiaga Plastikas
Apyrankės spalva Juoda
Ciferblato spalva Juoda
Garantija 24 mėn.

Casio G-Shock GBD-200-1ER – tai daugiau nei laikrodis, tai ištvermingumo, stiliaus ir technologijų simbiozė, sukurta atlaikyti ekstremalias situacijas ir tuo pačiu suteikti savo nešiotojui išmanias funkcijas kasdieniam naudojimui. Šis modelis iš G-Shock serijos, kuri žinoma dėl savo patvarumo ir atsparumo smūgiams, yra puikus pavyzdys, kaip aukštos kokybės inžinerija susijungia su moderniu dizainu.

Dizainas ir Konstrukcija

GBD-200-1ER išsiskiria savo sportišku ir vienu metu elegantišku dizainu. Korpusas pagamintas iš polimerinės medžiagos, kuri suteikia laikrodžiui lengvumą ir patvarumą. Juodos spalvos ciferblatas papildytas kontrastingais indikatoriais ir skaitmeninio ekrano langeliu, kuris rodo visą reikalingą informaciją aiškiai ir suprantamai. Minkšto plastiko apyrankė užtikrina patogumą dėvint ir ilgaamžiškumą, o užsegimas garantuoja, kad laikrodis tvirtai laikysis ant riešo net atliekant intensyvias veiklas.

Patvarumas

Kaip ir visi G-Shock laikrodžiai, GBD-200-1ER yra sukurtas atlaikyti sunkias sąlygas. Jis atsparus smūgiams ir vibracijoms, kas leidžia jums nebijoti netikėtų susidūrimų ar kritimų. Be to, laikrodis yra atsparus vandeniui iki 20 ATM, todėl tinka plaukimui, nardymui be nardymo įrangos ar kitoms vandens pramogoms.

Technologinės Savybės

GBD-200-1ER pasižymi išmaniaisiais ryšiais, kurie leidžia jį sinchronizuoti su jūsų išmaniuoju telefonu per Bluetooth ryšį. Tai suteikia prieigą prie įvairių funkcijų, pavyzdžiui, pranešimų apie skambučius ir žinutes, automatinio laiko koregavimo ir fizinės veiklos stebėjimo. Integruotas žingsnių skaičiuoklis, greičio ir atstumo matavimas, taip pat kalorijų sudeginimo apskaičiavimas padeda sekti jūsų fizinio aktyvumo progresą. Laikrodis taip pat turi įvairias treniruočių funkcijas ir gali būti naudojamas kaip jūsų asmeninis treniruočių asistentas.

Ekranas ir Baterija

GBD-200-1ER pasižymi skaitmeniniu LCD ekranu, kuris užtikrina aiškų rodmenų matomumą net ir tiesioginės saulės šviesos sąlygomis. Energetiškai efektyvi technologija užtikrina, kad laikrodžio baterija tarnautų ilgai, o tai reiškia, kad jums nereikės dažnai jos keisti ar krauti.

Casio G-Shock GBD-200-1ER yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimo, stilingo ir išmanaus laikrodžio. Su jo patvarumu, atsparumu vandeniui, išmaniosiomis funkcijomis ir madingu dizainu, šis laikrodis yra puikus palydovas tiek kasdieniniame gyvenime, tiek ieškant nuotykių lauke. Naudodamiesi šiuo laikrodžiu, galėsite mėgautis naujausiomis technologijomis neatsisakant kokybės ir patvarumo, kurie yra būdingi G-Shock serijai.


Parašyti įvertinimą

Įvertinimas: